ARGEO s.c. - Kartografia, Geodezja Ropczyce. . . mierzymy świat . . .

O Firmie


W wyniku zmian w sytuacji politycznej i ekonomicznej po roku 1989, Wojewódzkie Biura Geodezji i Terenów Rolnych zmuszone zostało do znacznej redukcji etatów. Reorganizacja zakładu wpłynęła na podjęcie decyzji o założeniu własnej firmy.

Firma Usługi Geodezyjno-Kartograficzne "Argeo" s.c. została założona 23 lipca 1991 roku i prowadzi działalność z zakresu geodezji nieprzerwanie do chwili obecnej.

W początkowych latach działalności spółka składała się z czterech osób nie zatrudniając pracowników. Na dzień dzisiejszy wspólników jest dwóch a firma zatrudnia 11 osób wszyscy z wykształceniem geodezyjnym. Początkowo firma dzierżawiła pomieszczenie w budynku UG w Ropczycach, obecnie posiada własny lokal przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 5/23 o powierzchni 100m2.

Prowadzimy ciągłą modernizację sprzętu pomiarowego starając sie wykorzystywać najnowsze technologie dostępne na rynku. Za swoją działalność Firma "ARGEO" kilkakrotnie została wyróżniona przez Kapitułu Konkursu "SOLIDNA FIRMA" Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Starostę Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego.